مخزن آسان رو / مخزن باریک و کم عرض / اسلیم تانک

مخزن آسان رو، مخزن باریک و یا اسلیم تانک در حجم های 100 لیتر، 230 لیتر، 500 لیتر، 1000 لیتر، 1500 لیتر و 2000 لیتری موجود می باشند. این مخازن بهترین انتخاب برای مشتریانی است که فضای کافی برای نصب مخزن آب ندارند و یا عرض درب ها تا محل نصب بسیار باریک است.

ابعاد مخازن آسان رو یا اسلیم تانک به گونه ای در نظر گرفته شده تا بتوان آنها را از باریکترین درب ها و کم فضا ترین مکان های عبور داده و نصب کرد. به همین دلیل در سال های اخیر، به یکی از پرفروشترین مخازن آب در شهرهای مختلف جهت نصب در موتورخانه ها، پارکینگ ها و یا فضاهایی که عمدتاً با محدودیت فضا و گذرگاه ها روبرو هستند، تبدیل شده است.

لازم به ذکر است که مخازن آسان رو یا اسلیم تانک معمولاً قیمت بالاتری نسبت به سایر اقسام مخازن پلی اتیلنی دارند به همین دلیل تنها زمانی که سایر مخازن نظیر مخازن افقی و عمودی امکان نصب ندارند پیشنهاد می شوند.

ویژگی های مخازن آسان رو یا اسلیم تانک

۱-نصب سریع و آسان
۲- کاملاً یکپارچه و بدون درز
۳- انتقال حرارت نسبتاً پایین
۴- قابلیت حمل و نقل آسان
۵-مقاوم در برابر اسیدها، بازها و مواد خورنده
۶- حک تاریخ تولید و مقدار حجم  بر روی  بدنه  محصول
۷- تهیه شده از مواد اولیه کاملاً بهداشتی  (food grade)
۸- دارای 5 سال گارانتی  و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
9-مخازن سه لایه کاملاً بهداشتی دارای لایه مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ( آنتی یو  وی ) و ضد جلبک ( جهت  نگهداری آب شرب)

نکاتی که پیش از خرید مخازن آسان رو نیاز است بدانید

با توجه به اینکه عموماً مخزن آسان رو برای نصب در فضاهای خاصی نظیر موتورخانه ها و اتاق های تاسیسات و یا پارکینگ ها در نظر گرفته می شود باید همواره نکات زیر را در نظر بگیرید:

1- کلیه درب ها و مکان هایی که قرار است مخزن آسان رو از آنها عبور نماید باید اندازه گیری شوند و با توجه به ابعاد مخزن بررسی شوند که آیا امکان عبور وجود دارد یا خیر.

2- در کنار مخزن هیچ گونه شعله و حرارتی نباید وجود داشته باشد. زیرا گرمای بیش از حد می تواند باعث آسیب رسیدن به مخزن شود.

3- محل نصب مخزن آسانرو نباید هیچ گونه شیب و یا پستی بلندی داشته باشد. همچنین نباید زیر مخزن آجر و یا تخته ای قرار داده شود تا ارتفاع مخزن افزایش یابد. در این حالت حتماً باید سراسر سطح زیرین مخزن پوشانده شده باشد و هیچ قسمتی از آن بر روی هوا معلق باقی نماند

4- در صورت نصب مخزن در پارکینگ و در کنار خودروها، حتماً نکات ایمنی برای جلوگیری از برخورد با مخزن رعایت شود.

اگر حجم مخازن آسان رو یا اسلیم پاسخ گویی نیاز شما نباشد:

فرض کنید نیاز به 10000 لیتر آب داشته باشید و فقط مخازن آب آسان رو امکان عبور و نصب داشته باشند. در این حالت مشابه تصاویر زیر شما می توانید اقدام به خرید و نصب چند عدد مخزن آب آسان رو نمایید و سپس آن ها را به وسیله یک شاه لوله به راحتی به هم متصل نمایید. در این حالت علاوه بر اینکه حجم مورد نیاز شما تامین می شود به راحتی می توانید در زمان هایی که نیاز دارید مثلاً برای شستشو و یا تعمیرات یک مخزن را از مدار خارج نمایید بدون هیچ گونه وقفه ای در فرایند نگهداری و انتقال آب، کار خود را انجام داده و سپس مجدداً مخزن را متصل کرده و از تمام ظرفیت آن استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *